тел. (044) 221 03 43
×

Инфраструктура

Житловий комплекс IL Patio розташований в тихому і спокійному місці Райдужного масиву. У безпосередній близькості від будинку знаходиться одне з найбільших і найчистіших київських озер - озеро Райдужне, де є облагороджені пляжні зони, прокат човнів та дитячі майданчики.

Сім'я з дітьми може не турбуватися про те, куди влаштує своїх діток, по скільки поруч є 2 дитячі садки та спеціалізована школа №265.

ТРЦ «Квадрат», «Sky mall», забезпечать Вам шикарний шопінг і масу задоволення. Беззаперечна перевага нашого комплексу – близькість до метро. Всього 10 хвилин до метро "Дарниця" та 15 до "Лівобережна". Дорога в серце Києва – Хрещатик займе не більше 20-ти хвилин, якщо у Вас є свій автомобіль. Громадським транспортом доїхати до центральної частини міста можна за 30-35 хвилин.

Переглядаючи нерухомість на Лівому березі Києва, багато хто звертає увагу на місце розташування об’єкта. Житловий комплекс IL Patio вдало розташувався у мікрорайоні "Райдужний" – одного з улюблених місць жителів Лівобережжя, де чисті пляжі – невід'ємна його частина.

Купівля квартири біля метро "Лівобережна" і "Дарниця" в ЖК "Іль Патіо" дуже доречна, адже дорога до метрополітену не займе більше 15-ти хвилин. Купити житло тут – означає мати під рукою всі блага цивілізації! Магазини, супермаркети, ТЦ і ТРЦ, мальовнича природа, шкільні, дошкільні установи та зручне дорожнє сполучення, роблять нерухомість в IL Patio вигідним вкладенням коштів і надійною опорою на майбутнє!

RU

UA